Contact

ZorgdesQ
Villa Geurdenhof
Geurdenhof 87
5345 BA  Oss

T: 085-2732250  (kantoor)
E: info@zorgdesq.nl

KvK.nr.:57480850
BTW nr.: NL852599225B01
IBAN: NL03INGB0004225383

Joris de Vries

Directeur
M: 06-53242048
E: joris@zorgdesq.nl

Daniëlle Kroeze-Sauerbier

Vestigingsmanager
M: 06-41306495
E: danielle@zorgdesq.nl

Luuk Hendrix

Consultant
M: 06-41566704
E: luuk@zorgdesq.nl

Esther Maessen

Recruiter
M: 06-23077942
E: esther@zorgdesq.nl

Claudia Geurtjens-Wuite

Recruiter
M: 06-34020480
E: claudia@zorgdesq.nl

Ben jij dit?
Wij zijn nog opzoek naar een
Recruiter.
Ben jij enthousiast, zelfstandig
en denk je dat jij de juiste
persoon bent om deze vacature
in te vullen, reageer dan nu!
Mail je motivatie + CV naar info@zorgdesq.nl

Reggy Mulders

Planner
M: tel: 06-13990791
E: reggy@zorgdesq.nl

Samantha Veerbeek

Vestigingsassistent
M: 085-2732250
E: samantha@zorgdesq.nl

Ben jij dit?
Wij zijn nog opzoek naar een
Accountmanager.
Ben jij enthousiast, zelfstandig
en denk je dat jij de juiste
persoon bent om deze vacature
in te vullen, reageer dan nu!
Mail je motivatie + CV naar info@zorgdesq.nl