Contact

ZorgdesQ
Villa Geurdenhof
Geurdenhof 85-87
5345 BA  Oss

T: 085-2732250  (kantoor)
E: info@zorgdesq.nl

KvK.nr.:57480850
BTW nr.: NL852599225B01
IBAN: NL03INGB0004225383

Joris de Vries

Directeur
M: 06-53242048
E: joris@zorgdesq.nl

Daniëlle Kroeze-Sauerbier

Vestigingsmanager
M: 06-19912337
E: danielle@zorgdesq.nl

Luuk Hendrix

Sales Consultant
M: 06-41566704
E: luuk@zorgdesq.nl

Ruben Pereboom

Senior Recruiter
M: 06-23077942
E: ruben@zorgdesq.nl

Claudia Geurtjens-Wuite

Recruiter
M: 06-34020480
E: claudia@zorgdesq.nl

Myrthe Nijst

Recruiter
M: 06-41306495
E: myrthe@zorgdesq.nl

Reggy Mulders

Recruiter / Planner
M: 06-13990791
E: reggy@zorgdesq.nl

Samantha Veerbeek

Vestigingsassistente
M: 06-10508265
E: samantha@zorgdesq.nl

Sanye Çiftci

Trainee vestigingsassistente
T: 085-2732250
E: sanye@zorgdesq.nl

Erika van de Vondervoort

Facilitair medewerker
T: 085-2732250

Ben jij dit?
Wij zijn nog opzoek naar een
Sales Intercedent.
Ben jij enthousiast, zelfstandig
en denk je dat jij de juiste
persoon bent om deze
plek in te vullen, reageer
dan nu! Mail je motivatie + CV naar info@zorgdesq.nl

Ben jij dit?
Wij zijn nog opzoek naar een
Sales Intercedent.
Ben jij enthousiast, zelfstandig
en denk je dat jij de juiste
persoon bent om deze
plek in te vullen, reageer
dan nu! Mail je motivatie + CV naar info@zorgdesq.nl